| Little Kid a întrebat:

Cum pot sa sterg toate id din lista de la adress book? vreau sa le sterg toate odata si nu merge, merge doar unul cate unul...sau de la ignore list.cum sterg fara sa le bag inapoi in lista? astept raspuns

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| CrucifiedCountess a răspuns:

Nu le poti sterge pe toate deodata. iar pe cele de la ignore list.lasa-le acolo.

| gaby_6279 a răspuns:

Dupa cate stiu dai dublu click si apoi delete

| Little Kid explică:

Va dati seama k la adress book am 457laughinglaughingma apuk toamna pana le sterglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti alt id si trimite lista ta de prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La tine e usor cu 400 dar la mine ca am 1120 d id la address book...jo c draq ma mai faq?