| aLaLa a întrebat:

Cum pot sa strang mai multi bani la Lady Popular? Cum pot sa ma angajez? Dau fundita!big grin

Răspuns Câştigător
| Carlaaa a răspuns:

Daca te vei juca pe ladypopular.ro vei vedea ca este mai simplu pentru ca sunt in romana indicatiile.
Dai acolo unde scrie City/Orash, Dupa aceea dai click pe cladirea unde scrie Jobs Bureau/Slujbe, dupa aceea scrie pe 2 coloane JOBS/SLUJBE si dedesubt COURSES/CURSURI dai pe courses/cursuri si daca click pe icoana cu tortul.
Iti va lua 24 de ore cursul dupa care vei urma aceeasi pasi, numai ca de data asta dai acolo la jobs si dai click pe icoana unde apare tortul.

1 răspuns:
| biankapopular a răspuns:

E usor sa-ti iei slujba, dar greu sa faci bani:-p