| camy_1834 a întrebat:

Cum pot sa vad cine imi da voturile alea...adica folositor, nefolositor, stupid, amuzant, etc. urgenttttt.:0

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Nu ai cum
numai daca nu te uiti la fiecare utilizator la voturiwinking
kiss sau uita-te la ultimele raspunsuri ale tale si la cel care a pus intrebarea poate ca el ti-a dat acel oarecare vot :p dar nici asa nu e foarte sigur :p
doar daca te uitzi la fiecare utilizator in partewinking kiss
dar eu zic sa nu le bagi in seama voturile sunt k si funditzele pentru a te face sa raspunzi cat mai de folos la intrebariwinking kiss

3 răspunsuri:
| Mwhahahaa a răspuns:

Nu cred ca ai timp sa te uiti pe pagina fiecaruia, deoarece suntem un numar foarte mare de utilizatori TPU=toti pentru unu.winking

te puup:*

| Nastia a răspuns:

Nu ai cum.trebuie sa te uiti la fiecare utilizator in parte.

| Rrrretarded a răspuns:

Nu poti