| anna_5786 a întrebat:

Cum pot sa vad un folder, caruia i-am dat hidden? Ce pot sa fac sa repara? whistling

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschizi un folder si dai de pe bara de sus Tools->Folder options->View->si bifezi Show hidden files and folders si dai OKbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| judygreer a răspuns:

My fault blushing. i`m glad u succed!

| kidutz01 a răspuns:

Pe windows 7 deschizi Windows Explorer -> Organize -> Folder and search options ->View -> Hidden files and folders -> Show hidden files.folders and drives. Dupa ce faci toate astea mergi unde aveai folderul dai click dreapta pe el dai la properties si debifezi hidden.Asta e tot si functioneaza cel putin la mine merge chestia asta merge decat daca ai windows 7...stiam si al windows xp o sa ma interesez oricum...sa raspunzi la mesaj daca nu ai windows 7. Sper sa va fie de folos.