| Krneuon a întrebat:

Cum pot scapa de frica de avion?

4 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Constientizand ca mor mult ai multi oameni in accidente rutiere.
Asa o schimbi cu frica de masini. Sau trotinete electrice, la cate accidente mortale apar si cu ele

| Lukasssz a răspuns:

Te gandesti ca nu se poate intampla nimic mai rau decat sa mori.

| MrAM a răspuns:

Asta nu stiu in schimp iti pot da un pont. Incearca atunci cand iti iei bilet, sa te pozitionezi cat mai aproape de aripa avionului. Nu ai sa mai simti ca te dai in carosel plus ca si eventualele trurbulentele nu se simt atat de accentuat fata de restul avionului.

Răspuns utilizator avertizat