| Kiwibibilă a întrebat:

Cum pot scapa de mirosul de tigari de pe haine?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Isi iei aspiratorul dupa tine si aspiri fumul emanat de gasca ta

| Nemessys a răspuns:

Nu mai fumezi... xD

No. spala-le si evita fumatorii.

| Kiwibibilă explică (pentru Nemessys):

Nu fumez frate. Dar pe langa mine fumeaza tot ce misca si nici n-am chef sa imi spal hainele tot timpul.

| Nemessys a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Stiu, soro. Am fost sarcastic.
Dupa cum am zis. evita-i. laughing sau mai baga-ti **** in tigara lor straight face

| Kiwibibilă explică (pentru Nemessys):

Nu pot frate, sunt gasca mea.

| Nemessys a răspuns (pentru Kiwibibilă):

laughing Eu nu as sta cu persoane de genu'. Ma rog. treaba ta. Sper ca-ti place sa-ti speli hainele zi de zi big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Frumos anturaj

| Kiwibibilă explică (pentru anonim_4396):

Frate nu-i vorba de anturaj, nu vezi că acum fumează toată lumea.

| RAY a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Nu fumeaza toata lumea doar un sfert din populatia romaniei

| Kiwibibilă explică (pentru RAY):

Mda, adică toţi ăia de vârsta mea.

| RAY a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Nu purta haine din bumbac ele atrag cel mai mult fum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naftalina, 100% scapi de mirosul de tigari.
Poti sa incerci spray-ul ambi pur si sa le lasi la aer dupa ( sau nu ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă mergi undeva unde fumezi, ia-ți niște haine de schimb, iar când vii acasă le speli discret și le usuci cu feohn-ul. : ))

| DaniAdrian a răspuns:

Le speli, le mai dai cu un parfum sau daca tot ai o gasca unde fumati toti date si tu la o parte din fum.

| JufaAlin2000 a răspuns:

Te dai cu parfum sau le speli simplut happy