| LaMLaMlaMa a întrebat:

Cum pot seta google ca pagina de start?

Răspuns Câştigător
| Mariidc a răspuns:

Pai daca ai mozzila firefox ii dai la unelte->obtiuni.->general si scrie intr-un patratel pagina de start si scrii u acolo http://www.google.ro sau daca folosesti internet explorer ii dai click pe iconita de la desktop si ii dai pe proprietes si iti alegi acolo pagina de start...

Bafta!

4 răspunsuri:
| ELD a răspuns:

Tools-> internet options-> google.com->OK

| ELD a răspuns:

Tools sus in stanga si la adress scrii:google.com sau ro:p

| So Good a răspuns:

Simplu la Internet Exp dai Tools=>Internet Option=> si Setezi

| Craiovamax a răspuns:

Tools-Internet Options-General-Home Page -pentru Internet Explorer

Tools-Options-General-Home Page -pentru Mozilla Firefox