| DrinkMySoul a întrebat:

Cum pot sterge id-ul de pe pagina de facebook?
P. S.:folosesc mozilla

3 răspunsuri:
| Andrusccaaa a răspuns:

Sus is maimulte optiuni gen acasa, profil, contul meu tu dai la contul meu apoi la ultima optiune de jos unde scrie dezactiveaza cont bifezi casuta motivului pentru care tu vrei sa iti dezactivezi contul dai la dezabonare email apoi confirma.Http://dan-blog.ro/cum-imi-sterg-contul-de-pe-facebook.html

| DrinkMySoul explică (pentru Andrusccaaa):

Nu la asta ma refeream...cand am intrat pe pagina de facebook acolo unde era e-mail-ul meu din greseala am scris repede si parola la nume de utilizator si numele de utilizator s-a memorat.

| AdiSR a răspuns:

Vrei să nu-ţi mai apară adresa de mail pe profil? Atunci intră pe pagina ta şi faci un click pe numele tău sus în dreapta. Acum intri pe "Info" din partea stângă şi mergi jos de tot până la "Contact Information". Apasă pe "edit" şi ţi se vade deschide o altă pagină. În drept cu adresa ta de mail ai să vezi o "planetă" dai click pe ea şi setezi să fie "only for me". În momentul ăsta doar tu poţi să-ţi vezi adresa de mail.
Succes, sper să-ţi fie de folos