| amandina_9414 a întrebat:

Cum pot sterge o intrebare pusa de mine pe TPU sau macar un raspuns primit la acea intrebare.Multumesc!

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Trimite mesaj Ralucai sa o stearga! simplu!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu poti sa iti stergi singura intrebarile, pentru asta trebuie sa o contactezi pe Raluca.

| juniper a răspuns:

Daca vrei sa o stergi, rog-o pe Raluca sa o stearga, e administratorul TPU-ului vorbesti cu ea ca sa o stearga, mergi sus in dreapta la Contact si ii trimiti mesaj.

| alexa a răspuns:

Intrebarea o poti edita in caz ca. ti apare atunci cand intri sa o vezi
daca nu trimite mesaj ralucai sa o stearga.singura nu poti face asta