| gabibt a întrebat:

Cum pot suta in minge astfel incat sa se duca cu forta si cu tinta cam pe-acolo unde vreau eu? Gen Cr. Ronaldo, Messi...
As vrea macar tinta sa am.

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Daca nu merge footbal, de ce nu incerci handbal?

Sa ai directie e mult mai usor cand arunci cu mana, si cine stie?! Poate o sa iti placa.
Insa totul consta in increderea de tine, si pur si simplu. POTI!
Gandeste`te cand arunci, fa-ti o imagine in cap. thinking

3 răspunsuri:
| stefangeles a răspuns:

Exercitiu si nu te grabi gandeste lovitura big grin la mine merge nu nimeresc poarta de fiecare data dar pot suta pe o arie restransa cu mingea cum ar fi exact intr-un geam laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messy