| bradysandro a întrebat:

Cum pot vedea cine mia vizitat profilul meu de facebook? daca mai a fost puse intrebari asemanatoare dati-mi link spre ele. va rog

3 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Din pacate nu poti sad Facebook nu s-a gandit la asta...precum Hi5, Friendster,Twitter, etctongue

| Isabellaღ a răspuns:

Nu poti sa vezi asta pe facebook.Era ceva da nu era bun.Adica ori nu mergea ori nu iti arata bine.Din cate stiu eu...

| Emena a răspuns:

Nu exista asa ceva. Facebook-ul nu e ca hi5-ul,nu ai cum sa vezi cine ti-a vizualizat profilul