| PintilieasaCrinu a întrebat:

Cum pot vedea pe mesenger pe cineva dacă e online și nu îl ai în lista de prieteni?

2 răspunsuri:
| BlogdeInstalatii a răspuns:

Dacă doriți să vedeți dacă o persoană este online pe Facebook Messenger, dar nu o aveți în lista de prieteni, există câteva opțiuni:

1. Puteți crea un cont fals și puteți adăuga persoana respectivă ca prieten. După ce ați adăugat-o ca prieten, veți putea vedea dacă este online sau nu.

2. Puteți utiliza un site sau aplicație terță parte care vă permite să verificați dacă o persoană este online pe Facebook Messenger, fără a fi prieteni.

3. Dacă aveți un cont de Facebook, puteți trimite mesaj direct persoana respectivă și veți vedea daca e online sau nu daca mesajul a fost trimis sau citit.

Este important să rețineți că utilizarea unui cont fals sau a unei aplicații terță parte pentru a verifica dacă o persoană este online pe Facebook Messenger poate fi considerată o încălcare a termenilor de utilizare a Facebook, iar contul dvs. poate fi suspendat sau închis.

| Ali1998 a răspuns:

Nu poți sub nici o forma