| Alessia_3526 a întrebat:

Cum pot vota pe jocul ladypopular? dar cum pot ajunge pe podium?

3 răspunsuri:
| mymy a răspuns:

Trebuie sa fi lvl 10 ca sa poti vota! Ca sa ajungi pe podium trebuie sa lasi comentarii sa te voteze fetele si sa ai activata carisma(50 diamante)

| Neylin a răspuns:

Buna Alessia. Din pacate, pentru a vota ai nevoie de cel putin nivelul 10. (te duci la profilul domnisoarei si dai click pe steluta care consideri ca o merita - de la -2 la 3, iar in cazul in care are activat telent poti vota si cu 4). Pentru a ajunge pe podium ai nevoie de sprijinul celorlalte domnisoare si mai ales de votul lor. Pentru aceasta, treci pe la foarte, foarte multe domnisoare care au cel putin nivel 10 in fiecare zi si lasa-le comentarii.astfel ele se vor intoarce si te vor vota. Inca ceva... daca ai mai putin de nivelul 10 nu prea ai sanse la podium (cel mai mic nivel pe care l-am vazut eu a fost 13), si, din pacate, s-ar putea sa te chinui degeaba sa strangi voturi.