| zaharie a întrebat:

Cum poti cucerii o fata care momentan nu vrea sa fiie cu tine? raspundetii fetelor

8 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

... vb frumos cu ea, alinta-o...surprinde-o cu o floare, un compliment! love is in the air!love strucklove struck

Răspuns utilizator avertizat
| LORY a răspuns:

Pai in primul rand imprieteneste-te cu ea, afla ce lucruri ii plac, intra in vorba cu ea, vorbiti pe mess, impresioneaz-o cu ceva happy dar fara sa o sacai happy Apoi mai vezi tu!

Succes!

Bye!

| al3xxxx_1544 a răspuns:

Imprieteneste-te cu ea vz cei place impresioneaz-o cu cv si poate rezolvi cv nu stiu thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu este momentan, nu prea este de presupus ca altadata va fi cu tine, dar poti insista nu-i nici o problema. Fa-i curte in continuare, sun-o daca ai nr de tel, fii dragut cu prietenele ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand mergi pe langa ea dai pantalonii jos... ii vei arata ca esti un baiat adevarat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu deveni in nici un caz insistent! Dragoste cu sila nu se poate!
Arata-i indiferenta, aranjeaza-te fa-ti multi prieteni si multe prietene si e posibil sa te caute ea pe tine apoi. Daca nu se va intampla asta. macar intre timp o sa uiti tu de ea!
Deci... nu te umili in fata ei, nu insista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca poti depinde de fata. Mie de exemplu imi plac baietii mai hotarati...laughing
Fii romantic, i-ai flori, sun-o des si intreab-o ce mai face, asculta intotdeauna ce zice sa macar prefate ca o asculti si o intelegi...