| AdiAdy a întrebat:

Cum poti fura in burn budy cand are mancare la caine?

Răspuns Câştigător
| Fundiツ a răspuns:

Nu poti fura

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am auzit schimbi data la calc cu o zi inainte si ii dispare mancarea cainelui... da mie nu mi-a mers. incercati happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti fura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca doriti sa furati atunci cand vecinu vostru are cainee apasati tab va duceti cu chenaru acela galben la ferma prietenilor mei dati enter ascundeti cainele si dupa aceea mariti imaginea si furati.ATENTI SA NU DATI OK NUMAI DUPA CE FURATI, DUPA ACEEA VA VA DA O EROARE DAR DEGEABA CA TOT ATY FURAT. SPER SA VA AJUTE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti fura, numai cand cainele nu are mancare

| Dodo_6086 a răspuns:

Cainele meu are tot timpu mancare... si cand intru vad ca mi-au furat vecini din recolta...