| patricCia a întrebat:

Cum poti propune pe cineva sa devina Expert TPU? Chiar nu stiu la ce cateogorie sa pun intrebarea asta laughing.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, trimite-i mesaj Ralucai la contact(sus, in dreapta) si spune-i ca-l propui pe x ca expert TPU. Daca Raluca va considera ca userul repectiv merita acest titlu, sansele ca acesta sa devina expert sunt de la foarte mari in sushee heewinking.

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Din cand in cand poti scrie pe blog, asteapta pana va scrie sa se fac "alegeri"hee hee.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Propunem pe cineva în momentul în care ni se cere acest lucru, pe blog, cum s-a întâmplat de exemplu aici http://www.TPU.ro/blog/?p=1044. Deşi la ultimele 3 alegeri nu ţin minte să ne mai fi întrebat cineva de propuneri...

| User a răspuns:

De ce intrebi? Intentionezi sa ma propui?

| patricCia explică:

Nu oh go on laughing. Dar vreau sa propun pe cineva si nu stiu cum thinking Adica am o idee, dar mai bine sa fiu sigura thinking big grin.

| patricCia explică:

@cryout, am mai datwinking. Ti-am vazut cateva raspunsuriwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aqualuna, tocmai de asta spun ca prin contact e cel mai bine, pentru ca nu ni s-a cerut mereu parereawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presimt ca eu sunt laughing)desi nu ai mai dat peste mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooo atunci pot sa ma simt faimos?laughing(doar glumesc)