| M9 a întrebat:

Cum poți să devii indiferent și imun la cei din jur? Să-ți pese doar de tine și să crești în ochii tăi pe zi ce trece? Obișnuiam să fiu așa, dar brusc mă subestimez și consum aiurea.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa gasesti radãcina a ce te consuma, si trebuie sa o inlocuiesti cu ceva mai bun. E din cauza banilor? munceste mai mult gaseste-ti pasiunea.fizicul te deranjeaza? mergi la sala, ai doar o singura pritetena de care ti-e frica cã o sa te lase? fa-ti 2, 3, 4
Prietenii nu te sustin? Inlocuiestei.
Intotdeauna trebuie sa devenim o versiune mai buna a noastrã, orice stagneaza moare.