| BulinutzaMov_6486 a întrebat:

Cum poti sa iti bagi pe telefon internet, google si youtube, yahoo, si sistemul android? Funtitaaa pntru cine raspunde cel mai bine si detaliat!

4 răspunsuri:
| MO231 a răspuns:

Nu poti.Telefonul trebuie sa fie incorporat cu asa ceva

| bebe2000 a răspuns:

Daca il ai performant poti sa iti pui internet pe mobil si da nu e performant ca ala cu doua cartele touch sau fullkwerty nu vamerge ma rog astea sunt putine dintre acele telefoane...dar daca il ai performantn poti sa te duci la un sediu Vodafone sau orage sau comote depinde in ce retea esti si de acoolo va fi super simplu
fundita?!happy

| Adita_Troublecrew_Adita_Troublecrew_1998 a răspuns:

Cum pot sa im bag net pe telefonul meu Siemens

| Adita_Troublecrew_Adita_Troublecrew_1998 a răspuns:

Cum pot sa imi bag net pe telefonul meu Siemens