| TC3 a întrebat:

Cum poti trimite un mesaj pe youtube tuturor prietenilor? Eu imi prind urechile pe acolo... pot sa trimit numai unui prieten. crying

4 răspunsuri:
| Floris83 a răspuns:

Dacă ai cont pe gmail, deci implicit cont google, se poate folosi ca și cont pentru youtube, iar astfel devenind un utilizator abonat youtube, îți vei găsi prietenul tău pe acolo pe undeva, dacă are și el astfel de cont, dacă nu, dă-i simplu un telefon, și întreabă-l cum a ajuns el acolo, să-ți explice mai pe-ndelete, dacă ți-e prieten, te ajută el, că prietenul la nevoie se cunoaște!

| TC3 explică (pentru Floris83):

Ce intreb eu si ce imi zici tu... oricum acum stiu cum sa trimit un msj la totiwinking

| Constantin_Mihaita_1998 a răspuns (pentru TC3):

Spune-mi si mie cum pot face asta, daca tu ai aflat, te rog big grin

| Constantin_Mihaita_1998 a răspuns (pentru TC3):

Spune-mi si mie cum pot face asta, daca tu zici ca ai aflat. Te rog big grin