| lampard64 a întrebat:

Cum pun poza dorita, pe fundal la profilul meu de hi5? fundoi`

Răspuns Câştigător
| Doddel a răspuns:

Dai la profilul meu. modifica aspectul. sus in dreapta dai la aspecte create de mine. apoi la pagina globala incarci fotografia pe care o vrei. dai pe sageata albastra pentru o mica verificare. apoi completezi acolo cu un nume dai la atasare fixat. pozitie mijloc.si salvare. apoi o sa scrie sus Succes bla bla si dai la aspecte create de mine si il alegi ca aspect pentru profil