| Raul a întrebat:

Cum putem prvenii intrebarile stupide si total fara sens?raised eyebrows

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Lasa! Recunoaste ca, uneori, sunt chiar distractive! Alteori iti provoaca (la greu) neuronii. Ca doar nu-i putin lucru sa pricepi ce vor sa spuna!

11 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Nu raspundem la ele.

| juniper a răspuns:

Dar trebuie sa recunosti ca unele sunt chiar amuzante si merita sa raspunzi la ele laughing

| Pho3nix a răspuns:

Lasa mai!
Noi de cine mai radem?

| Dan a răspuns:

Trebuie sa ii intelegem, sunt printre noi.

| Bishop a răspuns:

Sa le previi? Nu poti. Bine, asta daca nu cumva ai vr'un dar paranormal si poti vedea viitorul.

| Nastasia a răspuns:

Prin selectie naturalalaughing

| cheloo74 a răspuns:

Eu sunt cam rau cu ei. Asa aleator.

| demonel a răspuns:

Nu rasp la ele ddar nu le poti preveni ca ele vin spontan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sadic esti! vrei sa-mi iei si ultima picatura de fericire de pe sitestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin moderare, insa... ceea ce mie mi se pare inacceptabil, altora li se pare savuros, asa ca, ramanem in stadiul actual!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ca si cum ai intreba "Cum scapam de prosti?"...
Si este o intrebare a carui raspuns este doar... eutansiearea...