| IonutSiAtat92 a întrebat:

Cum recuperez parola de pe TP-Link...Stiam ca username și parola este admin cu admin.Dar nu ma lasă sa ma conectez pentru ca nu este parola corecta, iar eu vreau sa-mi schimb frecventa și SEcuritatea routerului...ma poate ajuta careva?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Poate daca lasi modelul routerului da, te poate ajuta cinevalaughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ii dau un reset si o sa mearga. Poti face asta daca tii apasat cam 10 secunde pe butonul de resetare din spatele routerului.
(Se poate sa fie si un buton ascuns inauntru si trebuie sa folosesti o scobitoare de exemplu sa il actionezi, dar putin probabil)