| Mas1 a întrebat:

Cum sa cuceresc o colega? Vorbesc cu ea de ceva vreme... dar nu stiu cum sa-i spun ca o plac sau cum sa aflu daca ea ma place. Vreau sa mentionez ca n-are internet si ca am 11 ani.[am mai pus intrebarea asta si aseara dar n-au fost multe raspunsuri, probabil pentru ca era prea tarziu]

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cuceresti cumparandu-i o cutie de bomboane...
Ii spui ca o placi simplu. Te intelnesti cu ea si ii zici " esti foarte draguta si te plac " apoi vezi si tu ce zice ea. Daca nu ai curaj sa ii spui asa mai asteapta ceva timp!

| positivity a răspuns:

Bună.
O poţi invita la un suc, sau în parc. Sigur ar accepta. Doar că, vârsta îţi cam lasă de dorit.
Oricum, îi poţi cumpăra o ciocolată, sau ceva drăguţ, şi să-i trimiţi un bilet in care să scrii că o placi; eu zic că ar fi frumos.

Pa, pa.