| Briosicaaa a întrebat:

Cum sa devin fotomodel?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, in primul rand, daca esti frumoasa si ai peste 1, 70 inaltime, si dimensiunile sunt bune ai mari sanse.
Trebuie doar sa mergi la o agentie cunoscuta, daca ai si varsta potrivita poti sa mergi la casting pentru viitorul sezon Next Top modelbatting eyelashes
Succes.

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...fa trotuarul,iti arati sanii la tv, videochat.si automat vedeta, si fotomodel in Romania

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Pune-ti o pung pe cap si du-te pe strada. Atunci sigur o sa iti descopere cineva talentul laughing