| FloriB a întrebat:

Cum sa fac ca baiatul pe care ii plac sa ma placa?
Eu il plac la nebunie si el se uita din cand in cand la mine.
Si nu pot spune ca e o prietenie iesita din comun intre noi.

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, iubire cu forta nu merge, dar incearca cumva sa il cuceresti...baga-te in seama cu el, priveste-l, zambeste-i, cauta motive sa intri in vorba cu el, aranjeaza-te, arata-i ca il placi dar fara sa exagerezi, vezi tu, important e sa fi naturala si comunicativa.

2 răspunsuri:
| cosm1n_9149 a răspuns:

Prin felul tau de a fi, daca nu il poti rapi si forta sa te placa oricand. hehe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai, apropie-te de el. Descopera-l mai bine. Poate intre timp, descoperi ca nu-i ceea ce cautai.