| ѕнaмaη a întrebat:

Cum sa fac ca sa fiu cunoscut in scoala? (sunt baiat). Adica lumea nu prea ma baga in seama. Sunt baieti de care stie toata lumea si se vorbeste. Va rog sa imi ziceti. Daw funda

Răspuns Câştigător
| haiZI a răspuns:

Sa arati bine, fii inteligent dar nu tocilar(ma refer nu tocii, nu la faptul sa nu inveti), practica un sport si fii bun la asta.Sa ai multi prieteni(chiar daca numai de fatada), fi glumet si serios in acelasi timp.Stai printre fete si inceraca sa le faci sa caute compania ta.Fi respectuos si nu permite sa fii jignit ca s-a dus si popularitatea ta.succes