| Ioana_Alexandra_1997 a întrebat:

Cum sa fac lumea sa-mi cumpere anumite produse hade-made?

Răspuns Câştigător
| XByancaElenaX a răspuns:

Pe net pune anunturi in ziare pe strada pe net fa un vlog/blog deschideti o taraba/magazin trimite mesaje tuturor pe retele de socializare si ei mai departe prietenii tai sa te ajute sa imparti fluturase chestii de genu!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Promoveaza-ti marfa oriunde poti!

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Eu mă întreb cum să faci să schimbi ceea ce ai scris că acolo trebuie ''handmade''.
Pe curând!

| darrio2007 a răspuns:

Daca sunt produse de tine se numesc hand-made.Produse de mana.Cred ca de asta nu ti le cumpara nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti reclama cui ii va placea va cumpara.