| PuяpℓeMusic a întrebat:

Cum sa fac sa ma imbolnavesc?
Adica, pentru cateva zile.nu ceva gravbig grin

Răspuns Câştigător
| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Mananca niste creta in fiecare zi laughing) nu iti face nimic, doar ca o sa ai temperatura maricica

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Stai in curent, eu asa racesc garantat.De exemplu, maine cand esti la scoala, deschide usa si las-o deschisa si du-te la geam si stai toata pauza cu capul afara, uita-te pe geam. O sa meargabig grin.

| User a răspuns:

Dormi afara.

| costymaximus a răspuns:

Cînd toată lumea ar vrea să fie sănătoasă tun, tu vrei să te îmbolnăvești? Ciudat lucru!

| dyddyyyx18 a răspuns:

De ce vrei sa te imbolnavesti? K s nu te mai duci la scoala? laughing

| MidnightLady a răspuns:

Cu o astfel de gandire tu te consideri sanatoasa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a nu merge la scoala, nu? Nu iti recomand. O sa pierzi lectii apoi o sa fie mai rau. Daca tot vrei, iesi in tricou afara, mananca inghetata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O galeata de apa rece, rece, rece, poate aruncata in cap si cateva cuburi de gheata in gura laughing.

| fathaabesstt a răspuns:

Manaca creta. daca mananci creta, o sa ai febra, transpiri, posibil sa lesini. sau prefa-te ca esti bolnav/a... SUCCES!

| starsilviu4all a răspuns:

Imbracate gros
stai in casa cam 1 h imbracata bine si la caldura si dupa iesi afara dar iesi imbracata subtire si cam atat sa fie racoare afara...