| 123456789qwertuiop a întrebat:

Cum sa fac sa treaca 3 zile mai repede? scuze categoria

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculti muzica, te uiti la filme, mai vorbeste cu lumea de pe facebook, whatsap etc...Fa niste exercitii alearga joaca-te pe pc sau pe ce ai gandeste-te la unele chestii

7 răspunsuri:
| Zaharia_Paul_2001 a răspuns:

Poti sa te uiti la tv sau sa te distreyi sau sa stai la pc sau sa dormi!

| DanielaaaGr a răspuns:

Citesti, asculti muzica, iesi cu prietenii, depinde ce iti place sa faci. Sper ca te.am ajutat.

| Alexandr a răspuns:

Dormi,uita-te la filme, stai pe net...

| Alina55555 a răspuns:

Sa te uiti la TV, sa te joci, sa mergi la prieteni, sa asculti muzica.

| hinataisthebest04 a răspuns:

Uite.te la un serial care are multe episoade. Te uiti la primele si daca iti place nu o sa te mai poti lasa de el. Mie mi s.a intamplat asta. Incearca si tu!

| Exaizo a răspuns:

Dai timpul inainte

| borntotwerk a răspuns:

American horror story + mancare..Crede-ma o sa treaca foarte repede