| rrooxyyyy a întrebat:

Cum sa i spun unui baiat ca-mi place de el sau sa astept dupa el? funditzuta

Răspuns Câştigător
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Iubita,parerea mea e sa nu i spui in fata, asa direct, mai bine te as sfatui sa ii dai de inteles.adica facnd lucruri care ii plac lui,fii acolo unde e si el,vorbeste i prin zambete{si asta e un mod de a comunica},iar in cazul tau cred ca merge super!
Nici sa astepti sa faca el pasul,pentru ca nu stii ce gandeste el,ce e cu adevarat in sufletul lui,intelegi?
El daca te va vedea pe tine, mereu i preajma lui, sigur va avea priza!
Multa bafta!

2 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

thinking Poi eu cred ca ar trebui sa afli daca si el te place pentru ca dupa aia daca ii dai senzatia ca tu il placi sa`r putea sa te ia la misto ca asa sunt unii baieti. bine acum depinde si ce fel de persoana e el si ce caracter are...si cred ca daca ai afla ca si lui ii place de tine ar fi mai usor sa va apropiati

| LadyNaty a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa ii spui tu, fa lucruri prin care sa fii observata de el.Sau te duci la el si il intrebi daca vrea ceva serios cu tine, dar asa ai avea sansa sa fi refuzata si sa sfarsesti dezamagita, ceea ce nu iti recomand.Fa-te remarcata prin feminitatea ta.