| rahelyta a întrebat:

Cum sa il instalez sau sa il deschid cu ce?

Ce program imi trebuie ca sa deschid jocul? sau cum il instalez, cum joc? Http://www.acid-play.com/download/super-mario-pc/ sau daca stiti voi altul? joc mario?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

E o simpla arhiva, o poti deschide cu winrar, winzip, 7zip, cred ca pana si windows are un program de dezarhivare deja instalat. In arhiva vei avea jocul propriuzis, Mario. exe
Ti l-am uploadat eu dezarhivat aici: http://www.mediafire.com/? cigga8066pjx2x5

2 răspunsuri:
| rahelyta explică:

Ms pentru intentie dar tot nu ma descurc. l-am salvat si dupa nu mai stiu sad

| HVI a răspuns:

Http://www.speedyshare.com/file/ycaqz/mario-forever.rar Descarca de aici super mario 3 gata instalat