| Ana213 a întrebat:

Cum sa imi fac parul? fiindca vreau sa mi-l las mai mare(pentru prima data) si nu stiu ce frizura sa adopt, va rog nu postati raspunsuri la misto.

Răspuns Câştigător
| ALY_2447 a răspuns:

Deci in cazul in care iti vei lasa parul mare pentru prima data nu te preocupa parul tau va prinde singur o forma a lui nu trebuie sa il chinui cu tot felulde frizuri se rezolva singur stai linistit

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://lifestyle.theblog.ro/galerie-foto-frizuri-par-lung-ultima-parte/
dar nu stiu ce esti, fata sau baiat, eu ti-am trimis pentru fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie doar sa il speli la o perioada fixa de timp de preferat la o saptamana si ar fi bine daca ai folosisi balsam