| Andreea_8293 a întrebat:

Cum sa invat limba engleza, si franceza, singura? dau fundaaaaaaaaaaaaa.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu mod asa e si pentru mine e sa ask muzicaa din lb franceza si engleza Si sa te uiti la filme sa fii atenta la cuvinte. Daca vrei sa faci curs sau ceva de genu' te sfatuiesc sa iei Eurocor big grin sper ca te-am ajutat!winking:* Funda?:*puppy dog eyes

1 răspuns:
| dreamgirl16 a răspuns:

E bine ce a zis Amalia!:X engleza eu o ador si cel mai mult m`a ajutat muzica pe care o ascultam,si filmele, insa pentru inceput trebuie sa te duci la o meditatoare! Nu poti singura! pe internet iti este ft greu, si eu am incercat.nu mi-a iesit, am invatat cateva cuv insa nu stiu sa comunic in limba pe care am ales`o s`o invat online! Chiar daca esti timida.merita sa te duci la un meditator:* nu conteaza pregatirea sa pentru inceput...du-te la cel mai ieftinoh go on.trb sa prinzi si dp poti sa inveti singura acasa:*Succes