| biscuit a întrebat:

Cum sa ma joc in jocul "duelul de moda" de pe lady popular?

Răspuns Câştigător
| Baiaaanca a răspuns:

Deci,, calculatorul face cativa pasi plus pozitii iar tu trebuie sa-i ghicesti
de ex : calculatorul a facut 7 pasi si 2 pozitii iar tu trebuie sa apesi pe o casute si de acolo pui 2 pozitii in orice parte si restul apesi pe orice patrat pentru restul pasilor si gata

1 răspuns:
| toxicgirl_6015 a răspuns:

Pai "biscuit" daca e scrii pe google "jocuri duelul de moda lady gaga" dar daca e de "instalat" scrii "duelul de moda download" sper sa-ti fie de folos