| passion a întrebat:

Cum sa-mi pun poza la av la site-u asta?hee hee...sry dar chiar nu stiu.sunt noua pe aicibig grin

6 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Du-te cu m pe Editare profil si vezi jos acolo poti pune poza ta.Succes!

| tania13 a răspuns:

Dai la editare profil si jos-jos o sa scrie selecteaza imagine profil dai unde scrie cautare sau ceva de jen si iei poza care vrei din calc tau! sper ca te-am ajutat!

mi-a facut placere sa te ajut!

| frida0purple a răspuns:

Te duci in stanga pe 'Editare profil', si jos scrie 'Selecteaza imagine profil', si apesi pe butonul 'Rasfoire', si-ti iei poze din calculator.Succes si Welcome!

| Claudiu_6708 a răspuns:

Editeaza profilul - Selecteaza imagine profil-Browse happy Naspa ca trebuie aprobat raspunsul crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentr site aura_bruneta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi pun poza de pe site www.noi2.ro pe site www.web.xat.com