| Antonica a întrebat:

Cum sa par o fire mai placuta? Va rog da-timi sfaturi, plizzz!

Funda*

Răspuns Câştigător
| AndraRox a răspuns:

Buna! Ei bine, nu prea poti sa te schimbi asa, rapid,. deci mai bine ai fi tu insuti.Nu trebuie sa exagerezi in gesturile pe care le vei face si trebuie sa fi in largul tau.(pentru a fi tu insuti) Ca sa pari o fire mai placuta trebuie sa fi mai intai de toate deschisa si apoi sa fi draguta cu ceilalti, sa incerci cat de cat sa fi mai finuta, mereu vesela si mereu cu zambetul pe buze.Deci incearca sa fi tu insuti_repet) si vesela mereu.