| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa pun un videoclip pe blog? Trebuie neaparat sa-l pui de pe calculator sau merge si cu link-uri? Funda si votkiss [Urgent!happy ]

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Cel mai usor se pun de pe Youtube. Dai click pe video, si apesi butonul Share. Apoi iti va aparea un link scris gen youtu.be... si sub link ai inca un buton, "Embed". Dai click, si iti apare un cod. Copy/Paste la cod de pe youtube in postarea de pe blog si e gata. Bine poate fi incadrat in pagina pe urma, dar in principal asta e.