| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa schimb culoarea id-ului de mess?

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Selectezi de sus de pe bara messenger-preferences, apoi din lista din dreapta appearance si alegi font color unde gasesti culorile

cami
| cami a răspuns:

Vezi ca ai sus in cotul din dreapta happy [sus, sus]-ceva rotund
dai click, si apoi pe culoarea preferata.

| ana_1197 a răspuns:

Vezi ca sus in coltul din dreapta este un cerc mai mic portocaliu si dai acolo si iti alegi culoarea big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maria este sus de tot in dreapta un cerc mic portocaliu dai pe el si iti schimbi culoarea simplu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E un punct rosu apesi pe el si acolo iti apare mai multe culori

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum fac sa am mai multe culori la scris la mesenger

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In dreapa sus ai,, Mesenger" dai acolo dupa care,, preferent" si iti alegi culoare id-ului de mess big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum fac sa scriu cu 2 culori big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru cei care au intrebat:"Cum sa scriu pe mess in mai multe culori?"Dai la T (format) apoi la paleta de culori apoi la Colur Efeccts si iti faci culorile cu care vrei sa scrii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa schimb culoarea id-ului de mess

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La cei care au spus ca e sus in dreapta un cerculet mik depinde si ce fel de messenger are

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai cai ceva acolo si dai ce culoare vrei uh