| Kittynika a întrebat:

Cum sa sterg un anumit prieten de pe facebook? thinking

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Cum stergi un prieten din lista ta de prieteni ? Intrii pe profilul prietenului pe care vrei sa il stergi si jos in stanga scrie "scoate din lista de prieteni". Clik pe el si gata ! - l-ai sters din lista ! Bafta !

| EllaEllii a răspuns:

Dai clik pe "contul meu" si dai clik la "edteaza prietenii" si prietenul care vrei sa il stergi in dreptul lui e un "x" dai pe el si gata.
Bafta!

| YubithaTha a răspuns:

Intri la profilul lui, si sub prietenii lui o sa vezi ca scrie "Unfriend" sau daca il ai in limba romana scrie "Scoate din lista de prieteni"
succes! happy