| Aly_8868 a întrebat:

Cum se devine expert TPU?

Răspuns Câştigător
| Elena321 a răspuns:

Hai sa-ti explic. Ca sa devii expert TPU trebuie sa raspunzi la multe intrebari.
Raspunsurile trebuie sa fie:
- clare
- care nu sunt la misto

Si, depinde si de cel care a pus intrebarea. El valoreaza acel raspuns dupa placul lui.
Raspunsurile tale trebuie sa fie clare ca sa le inteleaga ceilalti.
Mult noroc!
Craciun fericit! Sarbatori de vis!
papa!
:*:*

3 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Habar nu am, sunt aici de o juma´ de an si inca nu mi-am dat seama care sunt criteriile ¨reale¨ in alegerea expertilor.
Dar nu-i nimic, te invit in clubul meu de : experti universaliwinking
Nu te costa nimic si esti recunoscuta in toata galaxia.

| hasegawa a răspuns:

Banuiesc ca trebuie sa fi foarte activ, sa dai niste raspunsurii cat mai bune si la subiect si sa nu pui anumite intrebari stupide cum fac unii dintre experti si mai dau si unele raspunsurii si mai idioate.Nu bag pe toata lumea in aceea-si oala

| cristina12310 a răspuns:

Dienutza, din ce ai spus tu acolo, clare la tine inseamna cu mult spatiu intre ele, nu?