| TraficDeMentosane a întrebat:

Cum se face ca la intrebarile pus la misto sau plictiseala sunt mult mai multe raspunsuri ca si la cele serioase, la care chiar se asteapta raspunsul?

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pentru ca la intrebarile serioase se asteapta un raspuns serios. Pe cand la cele aiurea poti raspunde oricum vrei.

| Kynext a răspuns:

De fapt ideea e ca toata lumea poate da un raspuns la o intrebare pusa la misto,dar nu multi pot raspunde in cazul unei intrebari serioase. Experienta, dispozitie, cunostinte cam asta influenteaza happy

| ZuzZzulina a răspuns:

Se da un raspuns mai simplu la cele puse de plictiseala sad