| FaraIndoiala a întrebat:

Cum se face ca urasc pe toata lumea, nu-mi place sa stau in preajma unei persoane foarte mult timp...imi place sa-i vad pe alti fericiti sa-i ajut dar cand vine vorba de mine nu vreau sa discut, imi place sa stau singur.Cred ca e o problema pentru ca sunt gay si stiu ca imi distrug viata si nu-i bine.

Momentan sunt in cautarea unui loc de munca si este foarte greu, vreau sa stiu daca cunoasteti persoane care trec prin asta si cum se descurca?

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Poate nu iti place sa vorbesti despre tine pentru ca esti sigur ca problemele tale nu are cum sa le inteleaga un om diferit.
Faptul ca exista foarte multe prejudecati pentru ca esti un pic mai altfel decat altii te face sa te inchizi in tine si ar trebui sa iti gasesti persoane care sa te accepte asa cum esti si cu care sa te simti liber sa vorbesti orce ca sa poti iesi din starea asta..Ai rabdare si se va rezolva in timp

| Cumvreu a răspuns:

Salut și eu tot aceeasi probleme am dacă vrei putem sa vorbim