| iulia_6060 a întrebat:

Cum se face o fusta de tiganca?

help me!
funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde poti pune 2 straturi de material unul mai sus si unul putin mai jos ca sa se vada diferenta, sa fie cu elastic sus si din niste culori stridente.

Eventual daca vrei poti atasa niste banuti...esarfa cu banuti se gaseste de cumparatkisskiss

Succes si distractie placuta... te pupkisskiss astept fundita

1 răspuns:
| simina a răspuns:

Fustele tigancilor sunt din 2 foi, cea mai lunga e dedesubt iar cea de deasupra e mai scurta si e plisata trebuie sa gasesti pe cineva priceput la pliseuri si desigur inflorate cu culori cat mai tari