| andreeaalexandra16 a întrebat:

Cum se face un blogg sa poti gastiga bani sau cunoasteti ceva pe net sa lucrez sa castig niste bani as cam avea nevoie studi pentru a mă intrerine etc cine stie sa îmi spună va rog si rog seriozitate multumesc

2 răspunsuri:
| KronstadtResurrection a răspuns:

Ce dracu' sa scrii pe blog, ca tu nu poti lega doua cuvinte corect?

| andreeaalexandra16 explică (pentru KronstadtResurrection):

Bine ca știți dvs. Sa legați cuvintele corect și mai vorbiți și cu dracu