| alina_6290 a întrebat:

Cum se poate decupa o poza dar dupa contur? Cu PhotoScape pot sa decupez dar sub forma de chenar, oval... Vreau de exemplu sa decupez un personaj dintr-o poza si sa-l aplic intr-un alt cadru adica pe o alta poza. Cu ce program as putea face asta? Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Paul_2372 a răspuns:

Cu gimp poti sa faci acest lucru big grin add pop_paul_danielbatting eyelashes poate te ajut big grin

3 răspunsuri:
| alexutu001 a răspuns:

Buna pentru ce vrei tu sa faci iti recomand photoshop programul asta are optiunea pe care o doresti tu

| miky_1289 a răspuns:

Incearca cu taaz, e chiar super, bafta

| alina_6290 explică:

Ms Paul... e super tare programul gimp