| Ana_5796 a întrebat:

Cum se poate uita o persoana? m-am certat cu prietenul meu si nu mai vreau sa traiesc, nu mai vreau nimic doar el sa fie langa mine...nu trece o, ora fara sa nu plang ma gandesc intr-una la el e viata mea, iar el e plecat rare ori imi trimite cate-un sms si inainte eram mereu impreuna. Spune ca ma iubeste dar de ce nu vrea sa vina sa fim din nou impreuna? ajutati-ma va rog nu stiu ce sa fac nimic nu mai are rost.

Răspuns Câştigător
| GeorgyPingu12 a răspuns:

Pentru ca probabil si el te asteapta.fi indrazneata. du-te u la el.si daca vrei sa-l uiti fa-ti alt prieten. crede-ma asta e cel mai bine.nu mai fi trista! eu nu am avut niciodata un prietencrying dar sper sa am)laughing oricum nu ai de ce sa disperi. mai ai o gramada de baieti.:*:*:*:*ok?