| AlexxutzzaPurpleGirl a întrebat:

Cum se spune in engleza "pe care" si "cu care"?(nu e tema, incerc sa scriu un cantec si nu stiu cum se spune)

4 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Draga Alexxutza, ca sa te pot ajuta, trebuie sa-mi spui contextul exact in care vrei sa le folosesti.Asadar, afiseaza aici pe site propozitiile in care-ti sunt necesare cele doua pronume relative si te ajut cu draga inima! De fapt, ca sa fiu sincera, un adolescent prezent aici langa mine si care a trecut cu exceptional testul Cambridge, s-a oferit sa te ajute.Mai ales ca si el iubeste muzica si isi face propriile cantece acompaniindu-se la chitara.Asadar spune-ne cum suna contextul.Cu prietenie!

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Pe care-On that
Cu care-With the

:*

| Diana7383 a răspuns:

Zimi contextul

| gicaman a răspuns:

Cine doreste sa faca bani online este binevenit pe acest site http://www.neobux.com/?rh=726172657362616C6361