| Biby_8358 a întrebat:

Cum se sterge contul de fb? Urgent plz, mersi mult!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

STERGE CONT DE PE FACEBOOK -
1. Gandeste-te daca vrei sa stergi contul, sau doar sa il dezactivezi.
2. Daca te decizi sa il dezactivezi, toate pozele, comentariile si setarile vor fi salvate si le poti utiliza mai tarziu.
3. Pentru a sterge un cont de Facebook, mai intai este recomandat sa stergi orice fisiere si detalii de pe cont: poze, mesaje, linkuri, filme, muzica etc. Intra aici https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account si da click pe Submit(sterge cont). Stergerea va dura cateva zile, apoi contul tau va disparea din baza de date.
Numai bine !

| AndreeaNustiu a răspuns (pentru neluL):

Dar daca ster facebook-ul pe acel mai pot sa imi fac altul, daca cel anterio e sters?

| neluL a răspuns (pentru AndreeaNustiu):

Da,poti sa-ti faci altul dupa cateva zile (dupa ce dispare din baza lor de date)cu aceeasi adresa de email.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe stiisitu.blogspot.com si o sa gasesti acolo cum poti sa stergi contul de facebook

| Mihai_Dragos_1996 a răspuns:

Vreau sa sterg definitiv acest cont