| anonim_4396 a întrebat:

Cum se traduce asta:
Before you ask why someone hates you, ask yourself why you enev give a fuk*

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inainte sa te intrebi de ce cineva te uraste, intrebate pe tine insati, de ce iti f asta creieri, starea, cam asta vine din context

| mentholinks a răspuns:

Înainte sa te întrebi de ce cineva te urăște, întreabă-te de ce ți-ar pasa.

| Plato a răspuns:

Inainte de a te intreba de ce cineva te uraste, intreaba-te de ce ti-ar pasa de asta.

| IonutR1 a răspuns:

Inainte sa intrebi de ce cineva te oraste, intreaba-te pe tine daca chiar dai...