| anonim_4396 a întrebat:

Cum sta treaba cu utilizatorii ignorati, pe aici?
Am observat ca am 8 utilizatori care ma ignora - pokemoni! happy Treaba lor! happy
Dar, observ ca dintre cei 8, imi apar doar 7 nume de utilizatori, deci, unul dintre ei, e fantoma! laughing
Cum se explica?!

De asemenea, vad ca am ignorat si eu un utilizator! Dar nu imi aduc aminte sa fi ignorat pe nimeni! ( cu 5 conturi la activ din 2013, am avut doar 3 utilizatori ignorati intentionat, restul " greseli", daca au fost?! ) - Culmea, nu ii pot vedea numele nici astuia!
Deci, cum imi dau seama pe cine am ignorat - o alta fantoma?!
DE CE SE INTAMPLA ASTA?!

Mai observ ca 2 dintre utilizatori imi erau Prieteni, unul imi apare atat la prieteni, cat si la persoane care ma ignora! Unul doar la persoane care ma ignora! Se poate asa ceva?! Adica sa ramai prieten, desi ignori pe cineva?! Celalalt si-a sters cererea de prietenie?!

Cum e cu cererea de oprire ignor?( acum am auzit si eu de ea! )
Ce e aceasta cerere? Cui o trimite cui? Cel ignorat userului care te-a bagat la ignor? Sau cel care te-a ignorat, daca vrea sa te scoata? Sau pot ambii?!
Am mai primit una in trecut, dar nu mai stiu exact ce s-a intamplat! Stiu doar ca am dat ignor cuiva din greseala.

De unde ( setari ) se poate trimite o asfel de cerere?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Te rog sa ma scuzi, ca ma folosesc de postarea ta pentru a raspunde unui utilizator. Mă are pe lista de ignorati. Dar jignirile lui de pe alt cont la adresa mea au fost destul de grave. Stiu ca va vedea si el.

Pentru qweasz: Compensarea de care vorbesti o faci unde vrei tu. Nu este normal ca sa treci in lista de ignore, imediat cum ti-ai facut alt cont, persoane pe care le-ai jignit in ultimul hal, de pe contul de anonimull. Ține de cei sapte ani de acasa.
Eu sunt una din acele persoane. Sa dai ignore altor persoane doar pentru ca cineva nu este de acord cu tine, nu mi se pare normal. Oricum, ti-ai sters postarile jignitoare, numai ca eu le-am pastrat prin capturi de ecran. Atat am avut sa-ti spun. Hai sa ne ajutam reciproc si sa fim oameni pe acest site. Dan.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Omul are piticii lui pe creier! Am si eu dovezi ca nu e chiar cel mai normal utilizator de pe site! Mi-e mila SINCER! de asfel de persoane! Isi manifesta problemele & frustrarile & nevoia de atentie, aici! Ca in VIATA REALA, EL CA PERSOANA, NU CONTEAZA & NU EXISTA! VIATA SOCIALA NU CRED CA ARE, CA NU POATE! NU CA NU AR VREA! DAR DACA ASA SE POARTA! E NORMAL!

Faceti-va mila si Lasati-l in Plata Domnului!

https://www.tpu.ro/......-a-lungul/

Are legatura!

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Https://www.tpu.ro/......i-de-fapt/

Tot intrebare de-a mea " pe subiect ", de pe un alt cont!

27 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Eu cred ca robotelul NU stie sa numere!, Am 23 persoane care ma ignora, de fapt sunt 21
cum se explica? intreba robotul!
Si daca iti sunt prieteni si te-a ignorat, ce! Asta e...,
Daca vrei sa,, gratiezi'' pe cineva, dintre persoanele pe care tu le ignori dai pe, stop ignor''si astepti sa aprobe (sau nu)
aaa, sa iti spun ceva.Din cei care ma ignora doar 3 mai sunt activi.
Deci... port ghinion celor care ma ignora!

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Pana in prezent nu am ignorat pe nimeni! Doar, o fantoma! happy Se pare! happy ( adica imi apare ca am ignorat pe cineva, eu nu imi aduc aminte sa fi ignorant pe nimeni! Si nu imi apare numele celui pe care, cica il ignor! Ciudat TPU- ul asta! laughing )

Voi vedea, daca pe parcurs voi dori sa colectionez si eu pokemoni pe care nu mi-i doresc cu adevarat! happy
Unii ar merita pe deplin ignorul meu!
Dar sunt eu buna, si ii las sa existe! happy
Nu ma deranjeaza existenta lor!

Nu am dat ignore, nici macar cand am fost ignorata, fara motiv!
Am avut 5 conturi la activ ( din 2013 ), si nu am strans pokemoni! happy
Imi place sa-i fierb pokemonii, nu sa-i ignor! happy

| Fatamuntilor a răspuns:

CITEZ
,,- toți idioții și tâmpiții pun întrebări ZILNIC și tu poți răspunde din PLICTISEALĂ și să îi blochezi că ZILNIC apar conturi noi care pun întrebări.'''
SIGUR stie ce spune!
ma abtin cu greu sa nu spun ce gandesc!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Intrebarea zilei!
de ce nu isi asuma cea ce scrie?
de ce editeaza sau sterge?
Si din noi... cu greu ma abtin sa nu scriu ce gandesc!

| darrio2007 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Pentru ca nu este bazat pe ceea ce raspunde pe site.
A crezut ca daca ne baga la ignore din prima, pe noul cont, nu va vedea parerile noastre. Are lipsa de raspundere.

| darrio2007 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Ce drk tot ii trage ăsta cu apartamentele? Ori trage pe nas ori are nevoie de consiliere.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Am obosit sa mai gandesc!
Nu-i inteleg logica.Nu-mi mai pun mintea cu el.

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

SPUNE-O DIRECT!

E utilizatorul cu zeci de conturi + la activ!

Acest cont se pare ca i-a fost suspendat! Dar, iar se va reancarna cat de curand! happy
Are piticii lui pe creier, care mie imi par mari de tot, acolo!

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Tipul cu asta se ocupa!
Asta e JOBUL LUI! happy

Eu cred ca, e tipul asta 100%!

No-i fi eu Sherlock Holmes happy, dar pentru oricine are ochi de vazut, poate vedea asemanarile colosale!

https://youtube.com/playlist?list=PLfpSgge9rxHAw5x89z8QS8s11GhnWt2ZE

IN PLUS, AM DOVEZI!
Pe care, pe unele, vi le pot trimite si voua daca doriti!

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Are gandirea unui copil razgaiat! Total neasumat & imatur!

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Ori ne scrie dintr-un " apartament" pe care multi il numesc Spitalul 9!

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Nu-l putem noi ajuta!

Nici toata psihoterapia din lume!

Poate doar cu rugaciuni, exorcizari si electrosocuri s-ar vedea imbunatatiri!

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Posibil.
A scris un comentariu, la un moment dat aici, că el este evreu si urăste acest site. Plus altele care nu le pot scrie aici. Dar l-a sters.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Spune ca are 49 de ani. Totusi il cred, problema este ca are idei preconcepute. Si nu il poti intoarce.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Evreii, urasc TPU?! laughing

Cum spuneam, chiar ne scrie din acel apartament! laughing

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

E dementa senila, atunci.

Asta explica de ce viziteaza apartamentul! : ))

| VoidEternal a răspuns:

Cerea de stop ignore o trimite cel care te-a ignorat, dacă vrea să interacționeze cu tine. Am primit și eu una.

Eu am reușit chiar și să-mi adaug propriul cont pe lista de ignore laughing. Asta am făcut-o doar așa de usability, să văd dacă se poate. Dar apoi m-am iertat și acum vorbesc din nou... cu mine.

Pe mine mă ignora vreo 20 deși în realitate sunt mai puțini, multe conturi aparțin aceleiasi persoane și eu am dat ignore câtorva în speranța că nu o sa le mai văd răspunsurile dar din păcate de foarte multe ori îmi apar. Inca un punct în plus la usability pentru TPU.

| anonim_4396 explică (pentru VoidEternal):

" Cerea de stop ignore o trimite cel care te-a ignorat, dacă vrea să interacționeze cu tine. Am primit și eu una. "

E chiar draguta functia asta! happy

" Eu am reușit chiar și să-mi adaug propriul cont pe lista de ignore laughing. Asta am făcut-o doar așa de usability, să văd dacă se poate. Dar apoi m-am iertat și acum vorbesc din nou... cu mine. "

laughing

"Pe mine mă ignora vreo 20 deși în realitate sunt mai puțini, multe conturi aparțin aceleiasi persoane și eu am dat ignore câtorva în speranța că nu o sa le mai văd răspunsurile dar din păcate de foarte multe ori îmi apar. Inca un punct în plus la usability pentru TPU. "

Anonimull la puterea x! laughing

| qweasz a răspuns:

Blochezi pe cineva care te jignește sau care scrie ceva ce nu te interesează.

| qweasz a răspuns:

Pe alt forum nu ajungi să blochezi pe cineva

| qweasz a răspuns:

Acolo scriu oameni foarte serioși

| qweasz a răspuns:

Mai bine nu blochezi pe nimeni

| qweasz a răspuns:

Și dacă blochezi pe cineva tot răspunde la ce ai scris.

| qweasz a răspuns:

FATAMUNȚILOR răspunde la ce am scris și e blocată de mine.

| qweasz a răspuns:

FATAMUNȚILOR - ȘTERG ce scriu după ce a citit cine trebuia să citească.

Așa fac și pe alt forum numai că acolo ai doar 15 minute să poți modifica.

Așa făceam acolo - mâine la ora x o să scriu unde a cumpărat un străin 14 apartamente în Aviației.

A 2 zi la ora x erau 80 de useri - SCRIAM rezidențialul și după fix 14 minute ȘTERGEAM ce am scris.

DUPĂ aia apăreau unii și spuneau că au luat și ei acolo.

A CRESCUT cu 40% valoarea apartamentelor în 3 ani acolo.

Așa fac și aici - șterg ce scriu DAR aici ai 24 de ore să modifici.

Și NU mă interesează nici de tine nici de celălalt care îți răspunde.

VOI - NU puneți întrebări la care să răspund.

Și alte discuții NU avem ce discuta.

Ca fapt divers - pe celălalt forum erau 30 de minute să poți modifica ce ai scris.

DUPĂ ce am început eu să fac chestia cu MODIFICATUL au scurtat timpul la 15 minute să poți modifica.